
Газогорілочний пристрій Вакула 10 кВт EuroSit
4 900 ₴
- В наличии
- Код: 04858
Газопальниковий пристрій Вакула потужністю 10 кВт, обладнаний автоматикою EuroSit630. Довжина горілок становить 21 см. Це опалювальне обладнання призначено для обігріву приміщень площею до 70 квадратних метрів.
Газогорелочні пристрої із мікрофакельними горілками, виготовлені з нержавіючої сталі фірми Polidoro (Італія), та оснащені автоматикою EuroSit630 (Італія), призначені для спалювання газу в побутових опалювальних пристроях (котлах) із водяним контуром, а також для автоматичного регулювання та контролю їх роботи.
Автоматика EuroSit (Євросіт) не потребує електроживлення і виконує функції запуску, регулювання і забезпечення безпеки.
Автоматика (клапан) EuroSit забезпечує наступні можливості:
- Автоматичне підтримання заданої температури теплоносія.
- Автоматичне вимкнення пристрою при раптовому відключенні газу.
- Автоматичне вимкнення пристрою при відсутності тяги або зворотній тязі.
- Можливість роботи пристрою при зниженому тиску газу.
Автоматика (клапан) EuroSit також дозволяє налаштовувати:
- Розпал запалювача за допомогою п'єзоелектричного пристрою.
- Регулювання температури теплоносія від 40 до 90 °С.
- Максимальний потік газу.
- Мінімальний потік газу.
- Потік газу до запалювача.
Використання мікрофакельних горілок з жаростійкої нержавіючої сталі у цьому газогорільному пристрої забезпечує:
- Більш повне спалювання газу.
- Зменшення викидів шкідливих речовин в атмосферу.
- Зменшення інтенсивності відкладень сажі в димохіді.
- Надійну роботу горілок на протязі всього терміну служби.
Це опалювальне обладнання допоможе вам забезпечити комфорт та ефективне опалення вашого приміщення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | РОСС |
| Страна производитель | Украина |
| Мощность номинальная | 10 кВт |
| Виды топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 305 мм |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 210 мм |
- Цена: 4 900 ₴
